Elektroenerģijas patēriņš meterInstrument instrumenta spriegums galvanometer PZEM-031 DC ciparu displejs spriegums strāva jauda

Pieejamība: Pieejams

Jauns produkts

Akciju sociālajos medijos

Funkcijas

1.Elektrisko parametru mērījumu funkcija (sprieguma, strāvas, aktīvās jaudas, enerģijas)

2.Spriegums signalizācijas funkcija (pārspriegums trauksmes slieksni, apgaismojums un sprieguma mirgojošā signāla).

3.Reset funkcija enerģijas taustiņu.

4.Saglabāt datus, ja power off.

5.Uz lielā ekrāna LCD displejs (displeja sprieguma, strāvas, aktīvās jaudas, enerģijas, tajā pašā laikā) 6.Pretgaismas funkciju.

Izskats un Galvenās funkcijas

I. Displeja Interfeiss Displeja interfeiss ir liels LCD ekrāns, tas var parādīt sprieguma, strāvas, jaudas, enerģijas parametri, tajā pašā laikā.

II.Displeja formāts Jauda: testa diapazons: 0~2k Robežās 1KW, reklāmas formāts ir 0.0~999.9 W; 1KW un vairāk, parādīšanas formāts ir 1000~2000W.

Enerģija: testa diapazons: 0~9999kWh Ietvaros 10KWh, reklāmas formāts ir 0~9999Wh; 10kWh un augstāk, parādīšanas formāts ir 10~9999kWh.

Spriegums: testa diapazons: 6.5~100V Displeja formāts: 6.50~99.99 V Strāva: testa diapazons: 0~20A Displeja formāts: 0.00~20.00

III.Taustiņu Apgaismojums kontroles Īsi nospiediet taustiņu, lai ieslēgtu vai izslēgtu fona apgaismojums, fona apgaismojums ir atmiņas funkcija, to var uzglabāt ieslēgts vai izslēgts stāvoklis, kad izslēgta.

Reset enerģijas

Step1: ilgtermi nospiediet taustiņu, līdz ar jaudas displeju jomā displejs ""CLr"", pēc tam atlaidiet taustiņu.

Step2: šajā brīdī, enerģijas sāk mirgot, nekavējoties tas ir enerģijas atiestatīt valsts, ja īsi nospiediet taustiņu vēlreiz, tad enerģētiskā vērtība ir noskaidroti, un iziet reset mirgo valsts.

3. solis: Ja nav operācija, pēc 5 sekundēm, tas nozīmē, ka enerģētiskā vērtība nav noskaidroti un tiks iziet uz reset stāvoklī.

Uzstādīt sprieguma trauksmes slieksnis

Step1: ilgtermi nospiediet taustiņu, līdz ar jaudas displeju jomā displejs ""KAS"", pēc tam atlaidiet taustiņu.

Step2: Pēc ievadīt šajā stāvoklī, spriegums jomā parādītu pašreizējo augsta sprieguma signāla vērtība pašreizējā platība parādītu pašreizējo zema sprieguma signāla vērtību, un pēdējais cipars sāk mirgot, tad jums var īsi nospiediet, lai plus 1, ja netiek veiktas nekādas darbības vairāk nekā 3 sekundēm, tas pāries uz ciparu nostāju automātiski, no augsta sprieguma signāla vērtību zema sprieguma signāla vērtību, ir kopā seši cipari, diapazonā no sprieguma trauksmes slieksnis ir 6,5~99.9 V;

Step 3: Pēc tam, kad pabeigtu iestatīšanu, ilgtermi nospiediet taustiņu, līdz ekrānā parādītu ""NODOT"",tas nozīmē, ka jūs, kas veiksmīgi un tiks izietu no iestatījumu, valsts automātiski.

Piesardzības pasākumi

1.Šis modulis ir piemērots telpās, lūdzu, nelietojiet to ārpus telpām.

2.Piemērota slodze nedrīkst pārsniegt nominālo spriegumu, strāvu.

3.Elektroinstalācijas lai varam būt nepareizi.

Specifikācija parametri 1. Darba spriegums: 6.5~100VDC 2. Testa spriegums: 6.5~100VDC 3. Nominālā jauda: 20A/2000W 4. Mērījumu precizitāte: 1.0 pakāpes"

Tagi: galvo, pzem 004t split, pamata elektriskie instrumenti, , 100.a pzem 004t, 1064nm, baterijas elektriskie instrumenti, , galvanometer lāzera, olu mērītājs, galvo lāzera skeneris, pudele mērītājs

Precizitātes Klase no
Strāvas Padeve Citi
Izmēri no
Modeļa Numurs C01513
Zīmola Nosaukums Inpelanyu
DIY Piederumi ELEKTRISKĀ
Darbības Temperatūra no
Displeja Tips Citi
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)

Uzrakstīt recenziju

Elektroenerģijas patēriņš meterInstrument instrumenta spriegums galvanometer PZEM-031 DC ciparu displejs spriegums strāva jauda

Elektroenerģijas patēriņš meterInstrument instrumenta spriegums galvanometer PZEM-031 DC ciparu displejs spriegums strāva jauda

Uzrakstīt recenziju

Jūs varat arī patīk